Tidligere vindere af Nordsø-Festival

ALL-ROUND MESTER 2017: Madlamark skolekorps

PROGRAMKONKURRENCE
1989   Grorud Skoles Musikkorps, Oslo
1991   Lysejordet Skoles Musikkorps, Oslo
1992   Sandnes Skolekorps, Sandnessjøen
1993   Grorud og Nordtvedt Skoles Musikkorps, Oslo
1994   Skage Skolekorps, Skage
1995   Huseby Skoles Musikkorps, Røa
1996   Florø Skoles Musikkorps, Florø
1997   Hellen Skoles Musikkorps, Bergen
1998   Brandbu Skolekorps, Brandbu
1999   Vassenden Skulemusikk, Vassenden
2000   Åsheim Skoles Musikkorps, Heimdal
2001   Skedsmo Skolekorps, Skedsmokorset
2002   Saudasjøen Skulemusikklag, Sauda
2003   Florø Skoles Musikkorps, Florø
2004   Odder Garden, Odder
2005   Ikke kåret
2006   Larvik Skulemusikk
2007   Florø Skoles Musikkorps, Florø
2008   Fyresdal Musikkorps og Kviteseid Hornmusikk
2009   Tjensvoll Skolekorps
2010   Florø Skoles Musikkorps, Florø
2011   Åsen Skolekorps
2012   Klæbu Skolemusikkorps
2013   Heggedal og Blakstad Skolekorps, Rubbestadneset og Svortland Samarbeidskorps
2014   Eidanger Pike- og Guttekorps
2015   Florø Skoles Musikkorps
2016   Brekke Skulemusikkorps
2017   Madlamark skolekorps

GADEMARCHKONKURRENCE
1989   Sannidal Skolekorps, Sannidal
1991   Arendal Guttemusikkorps, Arendal
1992   Sandnes Skolekorps, Sandnessjøen
1993   Gråsten Garden, Gråsten
1994   Skage Skolekorps, Skage
1995   Huseby Skoles Musikkorps, Røa
1996   Varteig Skoles Musikkorps, Varteig
1997   Kvam Skolemusikk, Kvam
1998   Narvik Skolekorps, Narvik
1999   Kvam Skolemusikk, Kvam
2000   Odder Garden, Odder
2001   Hunstad Skolekorps, Bodø
2002   Stabekk Skoles Musikkorps, Oslo
2003   Florø Skoles Musikkorps, Florø
2004   Odder Garden, Odder
2005   Hammartun Skolekorps, Lillehammer
2006   Skolekorpsene i Nannestad, Holter
2007   Florø Skoles Musikkorps, Florø
2008   Bekkelaget Skoles Musikkorps
2009   Bø Skulemusikk
2010   Florø Skoles Musikkorps, Florø
2011   Madlamark Skolekorps
2012   Rælingen Skolekorps
2013   Arendal Guttemusikkorps, Arendal
2014   Eidanger Pike- og Guttekorps
2015   Florø Skoles Musikkorps
2016   Andenes Skolekorps
2017   Bekkelaget skoles musikkorps

PRIMA-VISTA-KONKURRENCEN
1989   Grorud Skoles Musikkorps, Oslo
1991   Lysejordet Skoles Musikkorps, Oslo
1992   Vågsbygd Skolemusikkorps, Vågsbygd
1993   Grorud og Nordtvedt Skoles Musikkorps, Oslo
1994   Krohnengen Skoles Musikkorps, Bergen
1995   Jåtten Skolekorps, Forus
1996   Haukerød Skolekorps, Sandefjord
1997   Kvam Skolemusikk, Kvam
1998   Brandbu Skolekorps, Brandbu
1999   Grorud Skoles Musikkorps, Oslo
2000   Reinsvoll Skolekorps
2001   Hunstad Skolekorps, Bodø
2002   Brekke Skulemusikkorps, Brekke
2003   Florø Skoles Musikkorps, Florø
2004   Sofiemyr Skolekorps, Sofiemyr
2005   Eiksmarka & Eikeli Skolekorps, Østerås
2006   Solund Skulemusikk, Hardbakke
2007   Florø Skoles Musikkorps, Florø
2008   Søreide og Sansli Skolekorps
2009   Skjold Skulekorps
2010   Eikeli & Eiksmarka Skolekorps
2011   Madlamark Skolekorps
2012   Klæbu Skolemusikkorps
2013   Rubbestadneset og Svortland Samarbeidskorps
2014   Eidanger Pike- og Guttekorps
2015   Florø Skoles Musikkorps
2016   Sande og Mosserød Skolekorps
2017   Bømlo Samarbeidskorps

ALL-ROUND KONKURRENCEN
1989   Grorud Skoles Musikkorps, Oslo
1991   Lysejordet Skoles Musikkorps, Oslo
1992   Ikke kåret
1993   Grorud og Nordtvedt Skoles Musikkorps, Oslo
1994   Eikefjord Skulemusikk, Eikefjord
1995   Huseby Skoles Musikkorps, Røa
1996   Florø Skoles Musikkorps, Florø
1997   Kvam Skolemusikk, Kvam
1998   Brandbu Skolekorps, Brandbu
1999   Odder Garden, Odder
2000   Odder Garden, Odder
2001   Hunstad Skolekorps, Bodø
2002   Stabekk Skoles Musikkorps, Oslo
2003   Florø Skoles Musikkorps, Florø
2004   Odder Garden, Odder
2005   Ikke kåret
2006   Skolekorpsene i Nannestad, Holter
2007   Florø Skoles Musikkorps, Florø
2008   Fyresdal Musikkorps og Kviteseid Hornmusikk
2009   Lindebergskolenes Musikkorps
2010   Florø Skoles Musikkorps, Florø
2011   Åsen Skolekorps
2012   Klæbu Skolemusikkorps
2013   Rubbestadneset og Svortland  Samarbeidskorps
2014   Eidanger Pike- og Guttekorps
2015   Florø Skoles Musikkorps
2016   Brekke Skulemusikkorps
2017   Madlamark skolekorps

SHOW-DRILL KONKURRENCE
2000   Odder Garden, Odder
2001   Felleskopset Hanøy/Haugland/Tveit, Hauglandshella
2002   Kolbotn Pikegarde, Kolbotn
2003   Brovst Pigegarde, DK Brovst
2004  Odder Garden, Odder
2005-2016 Ingen korps stillede op i denne konkurrence